MARKÍZA • OD 2. SEPTEMBRA •

Susedia pokračujú novou sériou!

23. 11 2017 13:46 , článok bol aktualizovaný 21. 08 2019 13:19 | markiza.sk
Legendárni Susedia v plnej zostave
Legendárni Susedia v plnej zostave Foto: TV Markíza

Kultový sitkom prinesie množstvo zmien.

Starí známi Susedia sa na obrazovky Markízy vrátia nielen s novými epizódami, ale aj doslova v novom šate. Kostymérky obliekli seriálové postavičky do sviežich a módnejších outfitov, kulisári vytvorili nové priestory, tvorcovia obsadili do deja nové postavy a zmena nastala aj v obecenstve, ktorého smiech počuť v každej epizóde.

Ale aj reálny život výrazne ovplyvní dej samotného sitkomu. Tehotenstvo herečky Viki Rákovej sa premietne aj do života seriálovej Ildikó a Andy Kraus ako László radosť z budúceho potomka nemusí ani veľmi predstierať, keďže aj sám Andy sa čoskoro stane otcom.

Ale ani ďalšia známa seriálová dvojica – František (Peter Marcin) a Zuza (Zuzana Tlučková) – neprídu v nových epizódach skrátka. Ako starí rodičia si malého Evana užijú viac ako by chceli a kariéra Lászlóa a Františka sa bude uberať úplne novým smerom.

Do odvážneho biznisu sa nechá zlákať nielen excentrická Marta Sladká (Marta Sládečková), ale aj sexi susedka Andrejka (Dominika Richterová). A aký osud postretne ďalšie postavy najsledovanejšieho slovenského sitkomu – Milku (Kristína Baranová Pírová), Gergelyho (Tomáš Majláth), či Františkovu mamičku (Eva Matejková) – uvidia diváci Markízy v premiérovej siedmej sérii.

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Susedia: NOVÉ ČASTI - od 2. septembra, na Markíze!
Sledujte celé epizody na