Susedia cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Exkluzívne zábery z hercovej svadby, za svedka mu išla seriálová manželka!

07. 09 2021 11:10 | pet
Simona a Tomáš sú už manželia
Simona a Tomáš sú už manželia Foto: archív T. M.
Veľký deň Simony a Tomáša
Tomášovi išla za svedka seriálová manželka Kristína Barancová Pírová
Veľký deň Simony a Tomáša

Obrad aj hostina sa netradične konali na jednom mieste.

Tomáš Majláth alias Gergely z kultového sitkomu Susedia sa oženil. Životný sľub si spolu s priateľkou Simonou povedali uplynulý víkend a na netradičnom obrade sa objavilo aj viacero známych tvárí. Svedkom mu dokonca bola jeho seriálová manželka Kristína Barancová Pírová. Tomáš nám poskytol exkluzívny „posvadobný“ rozhovor a fotografie z ich veľkého dňa.

Ako dlho ste spolu a prečo ste sa rozhodli do toho „vhupnúť“ práve teraz?

S mojou priateľkou (už manželkou) Simonou sme spolu približne tri roky a za ten čas sme už mali možnosť zistiť, že nám to pekne funguje a presne ako sme aj mali na našom svadobnom oznámení jednoducho a jasne napísané „Ľúbime sa, berieme sa“, tak to platí. Nevidel som dôvod, prečo by sme mali ešte čakať, a tak som sa jej na Silvestra opýtal, či by si ma vzala a súhlasila. Bolo to na chate v prírode u našich blízkych kamarátov, takže sme mali o dôvod viac na oslavu, oslavovali sme príchod nového roka a nového začiatku. 

Plánujete prírastok do rodiny?

Je zaujímavé, ako sa nás v tejto dobe veľa ľudí pýta, či náhodou svadba predznamenáva očakávanie dieťaťa. Asi to tak zvykne byť, no nie je to náš prípad. Zatiaľ sa obaja naplno venujeme práci a nášmu psíkovi a ešte chvíľku to tak aj ostane. Ako mi povedal na svadbe jeden môj známy, ešte treba postaviť dom a zasadiť strom, na tom sa práve pracuje, takže keď už budeme mať aj toto za sebou, uvidíme čo ďalej. Zatiaľ sme takto veľmi spokojní a uvidíme čo prinesie budúcnosť.

Ako vyzeral obrad a svadobná hostina?

Obrad a hostinu sme mali možno trochu netradične na rovnakom mieste. Páčila sa nám myšlienka toho, aby sme sa nemuseli presúvať z miesta na miesto. V Ružinove máme jednu svoju obľúbenú kaviareň s vnútornou terasou, kde majú skvelú kávu a tie najlepšie raňajky minimálne v celom Ružinove. Často sme tam chodili, a tak nám napadlo, že by bolo skvelé mať obrad práve tam. Pre pána majiteľa to bola tiež výzva, keďže tam svadbu ešte nemali, ale všetko zvládli na výbornú a všetci naši hostia boli nesmierne spokojní ako s priestorom, tak aj s pohostením. Bola to taká netradičná malá svadba veľkých rozmerov.

Zmení manželstvo vám obom doterajší spôsob života?

Na to je, myslím, ešte skoro odpovedať. Určite sa zmení oslovovanie a predstavovanie nás oboch v spoločnosti a to je tak zatiaľ jediná zmena, ktorú si uvedomujeme. No ja ako človek, čo vždy niečo stratí alebo odloží a nevie následne nájsť, mám najťažšiu úlohu - nestratiť alebo neodložiť prsteň, ktorý mám. Je pár dní po svadbe a ešte som ho nestratil, to je celkom dobrý začiatok.

Za svedka ti išla tvoja seriálová manželka Kika Barancová Pírová. Boli ste dohodnutí vopred, či išlo o spontánny nápad?

Keď sme premýšľali, kto by mi išiel za svedka, tak som nemal predstavu. Nakoniec mi Simi navrhla, či by som nechcel, aby to bola Kika. A to bolo prvé meno, nad ktorým som hneď nepovedal nie. S Kikou sa poznáme už roky a páčilo sa mi aj spojenie nášho seriálového života (manželstvo) so spojením toho osobného. Kruh sa uzavrel a ešte k tomu som vedel, že keďže je aj vynikajúca produkčná, budem sa na ňu vedieť spoľahnúť aj počas svadby, a tak aj bolo. Na svadbe ma hneď posielala za matrikárkou, uisťovala sa, či mám potrebné doklady, zháňala všetkých ľudí, ktorých bolo treba, snažila sa ma upokojovať pár minút pred samotným obradom a robila so mnou upokojujúce dychové cvičenie, keďže na mňa pomaly už doliehal moment svadby. Upokojiť ma sa jej nepodarilo, ako môžete vidieť aj na fotkách, ale ako povedal môj strýko, funkcia svedka bola prvýkrát najdôležitejšia počas obradu, pretože asi naši svedkovia a Simi počuli moje ÁNO.

Naša veľká vďaka patrí, samozrejme, Petrovi Cmarovi za ukážkovú starostlivosť, mojej kolegyni Zlatici Hujbertovej, ktorá navrhla a ušila najkrajšie svadobné šaty, Kaji Čemovej za make-up a vlasy (líči nás aj v seriáli Susedia) a Miškovi Hallonovi (dabingový herec a režisér) a jeho švagrovi Patrikovi za nádherné fotky a všetkým, čo nám pomohli dotvoriť tento náš výnimočný deň.

Upútavka

 
Susedia - v stredu, 26. januára, o 21.20!
Sledujte celé epizody na