Susedia cover

MARKÍZA • PONDELOK • 20:30 •

Záhada seriálovej fotografie odhalená! Prečo omladol iba jeden z hercov?

16. 06 2021 10:00 | pet
Stretnutie Františka a Lászla pred 35 rokmi
Stretnutie Františka a Lászla pred 35 rokmi Foto: TV Markíza
Táto fotka sa objavila v seriáli
Čiernobiela verzia
Farebná verzia

Stretnutie dvoch kultových postavičiek zachytáva práve tento záber.

František a László sú nerozluční priatelia, bez ktorých by legendárni Susedia určite neexistovali. Ale kedy sa vlastne stretli po prvý raz a prečo sa stali priateľmi? V seriáli počas jeho dlhej histórie už padlo niekoľko narážok, ako k tomu došlo, no až aktuálna epizóda priniesla skutočne hĺbkovú sondu do histórie vzniku ich kamarátstva.

TIP Neuveríte, aké svaly skrýva pod šatami: Bezdomovec s telom boha!

Všetko sa udialo v krčme v Banskej Bystrici, kde sa František zastal Lászla a údajne ho zachránil pred bandou pankáčov. Tento významný okamih dokumentuje čiernobiela fotografia rozdelená na polovicu. Pred kamerou sa tento záber viackrát mihol a teraz máte šancu vidieť jeho originál.

128421791_443080353390291_2979198169215024086_n.jpg
Foto: TV Markíza
 

Samozrejme, ide o počítačovú úpravu a Peter Marcin s Andym Krausom sa odfotili počas nakrúcania časti s názvom Výročník. Ale ako je možné, že Peter na fotografii „omladol“ o 35 rokov a na Andym takmer žiadna zmena nie je vidieť?

Zisťovali sme podrobnosti a zdroj zo štábu nám so smiechom prezradil: „Na úpravu obrázku sme použili aplikáciu. Na Petrovi je omladenie skutočne výrazné a čo sa týka Andyho, softvér to jednoducho vyhodnotil takto...“ Vo fotogalérii nájdete rôzne verzie historického záberu a aj jeden z pôvodných obrázkov určených na úpravu. 

Takto prebiehala retro oslava 35. výročia stretnutia Františka s Lászlom:


Komentáre (0)