Susedia cover

MARKÍZA • PONDELOK • 20:30 •

Nová hviezda v legendárnom seriáli: V skutočnosti ide o dvojičky!

09. 06 2021 10:00 | pet
Ágoston František poriadne vyrástol
Ágoston František poriadne vyrástol Foto: TV Markíza

Herecký kolektív Susedov sa rozrástol. Rovno o dvoch členov.

Televízny sitkom má svoje vlastné pravidlá a jedným z nich je aj to, že si ich autori môžu prispôsobovať podľa potreby. Keďže epizódy väčšinou na seba nenadväzujú, čas nehrá veľkú rolu. A tak sa zrazu malý Ágoston František v aktuálnej epizóde kultových Susedov zbavil kočíka, vyrástol a už chodí!

TIP Prestávka od spravodajstva! Zlatica Puškárová si po rokoch opäť zahrala v seriáli

Peter Marcin a Andy Kraus skrátka usúdili, že bábiky v perinke už bolo dosť a syn Lászla a Ildikó by sa mal začať objavovať pred kamerou „naživo“. V tejto časti hneď aj dostal významnú úlohu, pretože malý nezbedník neustále utekal, viackrát sa stratil a Ildikó so Zuzanou takmer spôsobil kolaps!

 

Úlohy najmladšieho člena susedskej rodiny sa zhostil nie jeden, ale hneď dvaja „herci“ a bratia - dvojičky Stanko s Miškom zvládli televíznu premiéru na jednotku. Zaujímavosťou je, že sa narodili predčasne, ale všetko veľmi rýchlo dohnali a teraz sa s láskou starajú aj o mladšieho bračeka Vilka.

zdroj: instagram.com/doublekeymom_plusone

zdroj: instagram.com/doublekeymom_plusone

zdroj: instagram.com/doublekeymom_plusone

Bláznivé príbehy Susedov pokračujú v pondelok 14. júna o 20.30 h v dvoch častiach za sebou na Markíze alebo už teraz na VOYO.

Komentáre (0)