Susedia cover

MARKÍZA • PONDELOK • 20:30 •

Kultový sitkom sa opäť nakrúca! Exkluzívny pohľad do zákulisia výroby

31. 07 2020 10:30 | pet
Susedia sa znovu vrátili do práce
Susedia sa znovu vrátili do práce Foto: facebook.com/susediamarkiza
Susedia sa opäť vrátili pred kamery
Susedia sa opäť vrátili pred kamery
Syn Andyho Krausa pomáha ako

Dobrá správa pre všetkých fanúšikov Susedov.

Pandémia nového koronavírusu tvrdo zasiahla do života každého človeka, legendárnych Susedov nevynímajúc. Ôsma séria obľúbeného seriálu sa ledva stihla dostať na obrazovky, keď sa museli zaviesť preventívne opatrenia a tým pádom sa prerušila aj výroba ďalších epizód.

Po piatich mesiacoch však ateliér s bytmi známych postavičiek opäť ožil, Susedia sa vrátili do práce a intenzívne sa nakrúcajú ďalšie časti kultového sitkomu. Samozrejme, za prísnych bezpečnostných opatrení, takže rúška, štíty a odstupy sú nutnosťou.

Nálada na pľaci je však výborná, aj keď sa zatiaľ musí nakrúcať bez živého publika. Jedna z prvých vecí, ktorú si herci a štáb po vynútenej prestávke nemohli nechať ujsť, bola kytica a gratulácia Eve Matejkovej k jej nedávnemu životnému jubileu. 

Fanúšikovia Susedov sa nových častiach môžu tešiť na viacero prekvapení a noviniek. Jednu z nich vám vopred prezradíme - Marta Sladká bude mať nový účes! Teda staronový, tvorcovia sa na želanie divákov vrátili k účesu, ktorý Marta nosila v seriáli pred trinástimi rokmi.

Ako to vyzerá na nakrúcaní Susedov po vynútenej prestávke, si môžete pozrieť v priloženej FOTOGALÉRII.

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Susedia - v pondelok, 21. júna, o 20.30!
Sledujte celé epizody na