MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Najmenšia seriálová hviezda má problém! Ovplyvní to výrobou kultového sitkomu?

20. 05 2020 10:30 | pet
Peter Marcin so seriálovým vnukom Frederikom
Peter Marcin so seriálovým vnukom Frederikom Foto: facebook.com/susediamarkiza

S takýmto vývojom situácie nikto nerátal.

Pandémia koronavírusu ochromila všetky odvetvia, televízny biznis nevynímajúc. Aj legendárni Susedia si museli dať vynútenú prestávku a nakrúcanie premiérovej ôsmej série sa zastavilo. Stihlo sa vyrobiť iba niekoľko dielov (dva premiérové sa odvysielali) a všetci čakajú, kedy sa znovu budú môcť otvoriť brány ateliérov.

Lenže pravdepodobne sa vyskytol problém, s ktorým nikto nepočítal. Predstaviteľ Evana, vnuka Zuzany a Františka, totiž počas karanténnych opatrení stihol poriadne vyrásť. Malý Frederik už nie je taký malý (v júli oslávi dva roky) a za pár mesiacov sa celkom "vytiahol a zmužnel".

Keď sa teraz opäť postaví pred kameru, bude to oproti už nakrúteným častiam ôsmej série dosť veľký rozdiel, čo by mohlo pôsobiť rušivo. Ako zareagujú autori na túto skutočnosť? Budú sa ďalšie epizódy Susedov dejovo odohrávať až po skončení pandémie?

Je celkom možné, že Andy Kraus a Peter Marcin budú musieť zapracovať do scenárov aj aktuálne udalosti, takže potom by mohli Frederikov "problém" celkom dobre zakryť. Veď musíte uznať, že je z neho už naozaj veľký chalanisko!

Frederik
Foto: archív D. B.
 

Komentáre ( 0)