MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Starí známi Susedia sa vrátili po 10 rokoch!

23. 11 2017 13:46 | markiza.sk
Legendárni susedia po 10 rokoch
Legendárni susedia po 10 rokoch Foto: TV Markíza

V pôvodnej zostave, s rovnakými charaktermi a vzťahmi, ale s novými situáciami a príbehmi.

František, László, Zuzana a Ildikó sú o desať rokov starší a to so sebou prináša nové témy na zápletky. Vo svojej podstate sa však veľmi nezmenili. Svoje základné charaktery si zachovali, len sa jemne posunuli ich životy vďaka skúsenostiam a novým životným podmienkam.

Manželstvo Františka a Zuzany už prejavuje značné známky opotrebenia, čomu nenapomáha stále sa zväčšujúci rozdiel v schopnosti priniesť do rodinného rozpočtu nejaké to euro. Kým Zuzana sa zmenila z podomovej obchodníčky na vážnu podnikateľku, ktorá využíva všetky výdobytky moderných technológií na to, aby svoje impérium stále rozširovala, František sa zabrzdil na pozícii radového člena Lesnej správy.

Zato Ildikó sa vôbec nezmenila. Stále nevie variť ani dobre po slovensky, je rovnako žiarlivá a temperamentná ako pred desiatimi rokmi. Akurát László sa dostal do nezávideniahodnej situácie. Už ani to kutilstvo nie je ako predtým a tak si hľadá prácu, ktorá by mu okrem peňazí zabezpečila aj pokoj v rodine.

A čo by to bolo za susedov, keby medzi nimi chýbala Sladká! „Stará, dobrá“ Marta sa vracia vo veľkom štýle. Zmenená na nepoznanie, plná skúseností a zážitkov. V nových častiach seriálu stretnete aj známe vedľajšie postavy, ako poštára, mamu a otca Františka.

Susedia však majú jedno veľké prekvapenie – novú posilu v podobe šarmantnej domovej dôverníčky Andrejky. Mladá, dobre vyzerajúca slečna, ktorá nechtiac, a niekedy aj chtiac, všetkých dráždi. Ženy na ňu žiarlia, chlapi sú z nej paf. Ako toto dopadne?

Upútavka

 
Susedia - v pondelok, 18. júna, o 20.30!
Sledujte celé epizody na