MARKÍZA • PONDELOK • 20:30

Starí známi Susedia pokračujú!

23. 11 2017 13:46 | markiza.sk
Susedia
Susedia Foto: TV Markíza

Aj po jedenástich rokoch dokázali nadchnúť svojich fanúšikov natoľko, že prvú časť, vysielanú 1. januára 2018, sledovalo vyše milióna divákov.

V pôvodnej zostave, s rovnakými charaktermi a vzťahmi, ale s novými situáciami a príbehmi, sú opäť pripravení pobaviť svojich fanúšikov a zároveň osloviť aj novú generáciu divákov. František, László, Zuzana, Ildikó  a Marta sú síce o jedenásť rokov starší, aj napriek tomu dokážu zaujať  novými témami a zápletkami. Zachovali si svoje základné charaktery a ich životy sa jemne sa posunuli aj vďaka skúsenostiam a novým životným podmienkam.

Manželstvo Františka a Zuzany už prejavuje značné známky opotrebenia, čomu nenapomáha stále sa zväčšujúci rozdiel v schopnosti priniesť do rodinného rozpočtu nejaké to euro. Kým Zuzana sa zmenila z podomovej obchodníčky na vážnu podnikateľku, ktorá využíva všetky výdobytky moderných technológií na to, aby svoje impérium stále rozširovala, František sa zabrzdil na pozícii radového člena Lesnej správy. Aj keď sa snaží pričuchnúť ku komunálnej politike a stal sa poslancom.

Zato Ildikó sa vôbec nezmenila. Stále nevie variť ani dobre po slovensky, je rovnako žiarlivá a temperamentná ako pred jedenástimi rokmi. Akurát László sa najskôr dostal do nezávideniahodnej situácie, keďže kutilstvo už nie je ako predtým, hľadal si prácu, ktorá by mu okrem peňazí zabezpečila aj pokoj v rodine. V tomto mu pomohol starý dobrý kamarát František a tak sú z nich teraz kolegovia na Lesnej správe.

A čo by to bolo za Susedov, keby medzi nimi chýbala Sladká! „Stará, dobrá“ Marta sa vrátila ako vdova, no vo veľkom štýle, zmenená na nepoznanie a plná skúseností a zážitkov z manželstva s ruským oligarchom Voloďom Krasnodarským. Svoje stabilné miesto v Susedoch má aj fígliarský poštár či Františkova mamička. Tá je rovnako panovačná ako pred tým a na svojho synáčika nedá dopustiť. Zato Zuzu má stále poriadne v zuboch.

A nesmieme zabudnúť na Milku! Aj keď dcéra Františka a Zuzy nie je žiadna sladká Barbie, ale tvrdá rockerka, podarilo sa jej rodičov poriadne šokovať. Milka čaká dieťa so svojou náhodnou známosťou Marekom, ktorý neoplýva ani krásou, ani múdrosťou. V nových častiach si veľkú divácku obľubu získala krásna posila – domová dôverníčka Andrejka. Jej naivita a sexi postavička síce u Františka s Lászlom vyvoláva rôzne predstavy, no Zuza s Ildikó majú svojich manželov stále pod dozorom.

Dej seriálu spestruje aj postava predsedu Lesnej správy či starostu. Ak vám v Susedoch doteraz chýbal Františkov svojský otec či syn Lászla a Ildikó, talentovaný violončelista Gergely, tvorcovia vám splnili želanie. Pokračovanie najúspešnejšieho slovenského sitkomu bude stáť za to!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Susedia - v pondelok, 26. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na