MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Vypátrali sme syna Lászla a Ildikó: Takto vyzerá dnes!

27. 01 2018 09:00 | pet
Tomáš Majláth so seriálovými rodičmi pred 11 rokmi
Tomáš Majláth so seriálovými rodičmi pred 11 rokmi Foto: TV Markíza
Tomáš Majláth v súčasnosti
Tomáš s Kristínou pred 10 rokmi
Tomáš ako virtuóz Gergely

Ako sa zmenil predstaviteľ Gergelya za desať rokov?

Čo sa stalo s deťmi Susedov, sme už z časti odhalili - Kristína Pírová (Milka) zostala kultovému seriálu verná a momentálne na projekte pracuje ako vedúca produkcie. Teraz sme "vypátrali" aj Tomáša Majlátha, ktorý si pred desiatimi rokmi zahral syna Lászla a Ildikó Gergelya. 

Pátranie vôbec nebolo ťažké, keďže z Tomáša sa stal ostrieľaný (hlavne muzikálový) herec a v súčasnosti ho môžete vidieť vo viacerých predstaveniach bratislavskej Novej scény (napríklad Pi čaj, miláčik! či Madame de Pompadour), hrá aj v divadle Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene, v Bratislavskom bábkovom divadle a divadle Tower Stage.

"Potom, ako skončili Susedia, som išiel študovať do Brna na Janáčkovu akadémiu múzických umení. Išiel som tam hlavne preto, lebo sa mi už nechcelo stále odpovedať na otázku Kde máš violončelo, Gergely?" prezradil nám s úsmevom. Jeho hlas môžete poznať aj z dabingu, napríklad ste ho mohli počuť vo filme Lásky čas (ktorý pred Vianocami vysielala stanica Doma) a Tomáš v ňom prepožičal hlas hlavnému predstaviteľovi, známemu írskemu hercovi Domnhallovi Gleesonovi.

Tomáš Majláth v súčasnosti
Foto: TV Markíza
 

"Tiež ma môžete počuť v každom druhom filme v postave Muž 1, Chlap 2, recepčný alebo fotograf," opisuje s nadhľadom svoje dabingové aktivity. Vo voľnom čase vyhľadáva adrenalín, venuje sa jazde na jednokolke, miluje horolezectvo a všetky nebezpečné športy. A ak už má hazardu so zdravím dosť, siahne po dobrej knihe, alebo si po skúške či predstavení rád posedí s partiou priateľov. Už dva roky sa stará o psíka menom Ria, ktorého si zobral z útulku.

Keďže v novej sérii Susedov sa Milka ani Gergely neobjavili, zaujímalo nás, čo sa vlastne s nimi stalo. Od Petra Marcina a Andyho Krausa sme dostali dosť šokujúcu informáciu, najmä čo sa týka osudu mladého hudobníka: Milka študuje v Anglicku a zároveň pracuje v zoologickej záhrade, teda ide trošku v otcových šľapajách. Gergely cestuje po svete s komorným triom. Povráva sa, že ukradol čelo vo Viedenskej filharmónii a je na úteku pred zákonom!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Susedia - v pondelok, 10. júna, o 20.30!
Sledujte celé epizody na