MARKÍZA • PONDELOK • 20:30

13. 01 2018 09:00 | pet

Záhada vyriešená: Zistili sme, čo sa stalo s dcérou Františka a Zuzany!

Kde bola posledných 10 rokov a čo robí dnes?

Kristína Pírová ako Milka v pôvodných Susedoch
Kristína Pírová ako Milka v pôvodných Susedoch Foto: TV Markíza
Kristína Pírová je opäť súčasťou Susedov
Kristína pred 10 rokmi ako Milka
Kristína pred 10 rokmi ako Milka

Nová séria legendárnych Susedov sa vrátila na obrazovky po desiatich rokoch. Za tento dlhý čas sa v rodinách Františka a Lászla mnohé zmenilo. A niektoré otázky zatiaľ zostali nezodpovedané. Čo sa napríklad stalo s ich deťmi Milkou a Gergelyom?

Andy Kraus a Peter Marcin zatiaľ túto dejovú linku v novej sérii nerozohrali a či sa deti v seriáli ešte objavia, momentálne nikto netuší. No Kristína Pírová, ktorá hrala Milku, sa aj tak objavuje na pľaci pri nakrúcaní každej časti. Ale nie ako herečka!

Je totiž vedúcou produkcie a má na starosti práve výrobu Susedov. So seriálovými rodičmi sa tak znovu stretla, ale tentoraz v úplne inej funkcii a je prakticky ich nadriadenou. A čo robila predstaviteľka Milky posledných 10 rokov?

milka vyrez.jpg
Foto: TV Markíza
 

"Vyštudovala som herectvo na štátnom konzervatóriu v Bratislave a potom na VŠMU filmovú a televíznu produkciu. Po skončení školy som začala pracovať v Markíze, podieľala som sa napríklad na projektoch Chlapi neplačú, Kukučka, Zámena manželiek, O 10 rokov mladší či Extrémne premeny.  A zahrala som si v Rodinných prípadoch," prezradila nám Kristína, ktorá sa okrem televíznej tvorby venuje aj hudbe. Päť rokov spieva v kapele Karpatské Horké.

 

Premiéroví Susedia už v pondelok 15. januára o 20:30 na Markíze

 

Ak ste nestihli druhú časť nových Susedov, pozrite si ju tu alebo zadarmo v našom videoarchíve!

 

Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Susedia - v pondelok, 18. júna, o 20.30!
Najčítanejšie zo sekcie Susedia