MARKÍZA • PONDELOK • 20:30

Starí verzus noví Susedia: Čo sa zmení, čo zostane rovnaké?

08. 12 2017 09:00 | pet
László a František
László a František Foto: TV Markíza
Peter Marcin a Andy Kraus pred 10 rokmi
Andy Kraus a Peter Marcin dnes
Susedia kedysi

Desať rokov je dlhá doba, ale niektoré veci sa jednoducho nezmenia!

Legendárni Susedia sa vracajú na scénu a premiéra štvrtej série sa na obrazovky televízie Markíza dostane už 1. januára 2018 o 20:30. Čo sa za desať rokov zmenilo v živote oboch svojráznych rodín? A čo naopak zostalo úplne rovnaké?

byty.jpg
Foto: TV Markíza
 

Stromokocúrovci a Komáromovci sa opäť stanú reálnymi susedmi v novej bytovke. To znamená, že sa môžeme tešiť na ich nové byty. Dokonca oba majú aj balkón, kde sa odohrajú viaceré vtipné situácie.

stena.jpg
Foto: TV Markíza
 

František je stále nadšeným poľovníkom a pracuje na lesnej správe. Jeho manželka Zuza tiež nezmenila profesiu a venuje sa predaju drobností cez internet. László je však bez práce a Ildikó stále nevie variť. A rovnká zostane aj titulná skladba seriálu.

sedacka.jpg
Foto: TV Markíza
 

Susedia sa vrátia v pôvodnej zostave, v novej sérii sa objavia aj postavy, ktoré diváci poznajú z minulosti - napríklad Františkova mama či poštár. Pribudne aj nová tvár, mladá domová dôverníčka Andrejka (Dominika Richterová).

kuna.jpg
 

Vo Františkovom byte nebude chýbať ani známa vypchatá kuna. Pôvodná sa už síce nezachovala, ale aj táto nová je parádna! Peter Marcin si pre potreby nakrúcania opäť po dlhom čase nechal narásť fúzy, Andy Kraus využíva nalepovacie.

Premiéra štvrtej série Susedov v pondelok 1. januára o 20:30 na Markíze.

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Susedia - v pondelok, 10. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na